Ja
Ty
My


JaWitam!
Nazywam się Wojciech Malawa, zajmuję się tworzeniem aplikacji internetowych. Mieszkam w Tarnowie. Pracuję, pomagając swoim Partnerom w wykorzystaniu możliwości eksploracji sieci Internet. Reklama w sieci, e-commerce, informacja i komunikacja, pozyskiwanie nowych kontaktów i klientów, produkcja witryn www, marketing sieciowy, nowe inspiracje – tym dzielę się ze swoimi Klientami. Kilkuletnie doświadczenie w zaspokajaniu tych potrzeb oraz wieloletnie doświadczenie biznesowe pozwalają mi spełniać oczekiwania klientów.

TyWitaj!
Jeśli jeszcze się nie znamy to dlaczego czekasz ?
Będąc wszechstronnie samowystarczalny zapewnie nie potrzebujesz mojej pomocy. Nie korzystasz też z porad lekarza, prawnika, mechanika samochowego, fryzjera, księgowego, doradcy finansowego, fotografa, nauczyciela dla dzieci …itp W tym przypadku możemy się spotkać aby wypić razem kawę i pogawędzić.
Jeśli jednak cenisz swój czas i nie tracisz go na wiele spraw, w których mogą Ci pomóc inni być może ja też mogę służyć Ci radą, pomocą i pracą. Jeśli nie wiesz czy dobrze trafiłeś zapytaj czy będę Ci pomocny. Szukaj nowych horyzontów, a do mnie przyjdź po pomoc.

 

MyMożemy wykorzystać dobrodziejstwa i potencjał światowego Internetu. Cokolwiek robisz zapewne masz możliwość by zaprezentować się w Internecie, a ja mogę Ci w tym pomóc. Rozwój firmy, nowe pomysły, większy zysk to nie tylko niższe podatki i rywalizacja z odwieczną konkurencja. Możesz być lepszy w biznesie, rozwijać się swobodniej, być bardziej zadowolony z efektów swojej pracy. Współpracując razem ze mną możesz to osiągnąć. Chcesz to mieć ?

OniWitajcie!
Współpracuję z grupą wyszkolonych profesjonalistów gotowych dołączyć do najbardziej wymagającego projektu. Dzięki współpracy stali się mi bliscy, albo jeszcze bardziej bliscy. Dziękuję Wam za to. Nic co trudne nie jest Im obce, i nic co nieznane Ich nie przeraża. Podpisują się pod tym co powiedział Sir Winston Churchil: "Sukces to przechodzenie od porażki do porażki z niesłabnącym entuzjazmem".
Marcin Koczwara, wszechstronna wiedza z zakresu programowania aplikacji sieciowych, doskonała umiejętność jej zastosowania w praktyce, kreatywność.
Anna Kulis, źródło pomysłów, skarbnica wiedzy o ludziach. Krytyczne spojrzenie na nieprzemyślane pomysły pozostałych członków zespołu. Inspiracja i lekkość, to nadaje blasku naszym pomysłom!
Krzysztof Ziewacz, twórczy, energiczny i elastyczny. Słowo jest jego chlebem powszednim. Pomysłopłodny.